Se dnes používají nejen na maškarních plesech, ale stávají se často součástí oslav narozenin nebo nejrůznějších tematických párty v barech, diskotékách či klubech. Z naší bohaté nabídky je nejpopulárnější pirátská párty, mexická párty, medic párty, sexyobleček párty nebo havajská párty. Najdete zde jistě také pro Vaše nejmenší.

Nejen kompletní, ale např. jen části kostýmů, doplňky, masky, brýle, paruky a klobouky – nezbytné pro Vaše Karnevalové kostýmy . Na našich stránkách pořídíte vše, co potřebujete. Nezapomeňte na líčidla a potřebné rekvizity. Naše jsou kvalitní a zaručují Vám dlouhou životnost. Vybírat můžete podle tabulky velikostí, která je součástí našich stránek, nebo si přijít vyzkoušet přímo k nám do prodejny v Praze.

 

Pro nemusíte daleko

Naše originální pro Vás, Vaše děti i přátele. Oblékněte kostýmy slavných filmových hrdinů a překvapte přátele. Vyberte princezen pro Vaše holčičky či nádherné pirátské pro kluky. Vyberte z naší nabídky na našich stránkách či si přijďte vybrat do naši prodejny v Praze.

Ohodnoťte příspěvek